Cilt Bakımı

Cilt Bakımı ile İçinizin Güzelliği Cildinize Yansısın; Elmas Gibi Parlayın...

Atalarımız her ne kadar dost başa düşman ayağa bakar demiş olsa da; yapılan araştırmalara göre yüzü güzel ve fiziği düzgün kadınların, görece az güzel kadınlara nazaran hayatta başarı şanslarının %70 civarında daha fazla olduğu sonucu ortaya çıkıyor ve dostun da düşmanın da imrenerek bize bakması için yap(tır)abileceğimiz en akılcı yatırım cilt bakımı.

Cilt bakımı, sadece görsel olarak çevredekileri etkilemek için yapılan veya yaptırılan bir lüks değil, ayrıca sağlığımızı korumamız için de muhakkak ihmal etmememiz gereken bir zorunluluk. Cilt bakımımızı basit malzemeler, maskeler veya geleneksel yöntemlerle evimizde kendimiz de yapabileceğimiz gibi, bu işi profesyonel olarak yapan, yılların bilgi birikimine sahip cilt bakım uzmanlarını da tercih ederek herhangi bir deneme - yanılmaya ihtiyaç duymaksızın ve olumlu sonuç alacağımızdan emin olduğumuz, bize bu güveni veren merkezlerle de cilt bakımında mükkemmele en yakın sonucu alabiliriz.

Biz, Palermo Beauty olarak Klasik Cilt Bakım Sistemi'ni kullanıyor ve alacağınız cilt bakım hizmeti neticesinde potansiyelinizin en üst seviyesine çıkacağınızı garanti ediyoruz.

 

Tek seanslık cilt bakımı uygulamasında dahi cildinizin, yeni doğmuş bir bebek cildi misali pamuk gibi yumuşak ve ışıl ışıl parladığını hem siz göreceksiniz hem de çevrenizdekiler tarafından muhakkak fark edilecek. Düzenli olarak uygulandığı takdirde ise, cildimizdeki gözeneklerin her daim açık olacağından yaşlanmaya sebebiyet veren enzim salınımları minimuma inecek ve her zaman ışıl ışıl parlayan bir cilde kavuşacaksınız.

Cilt Bakımı ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygulama yaptırmak için hemen bizi arayın.

cilt bakımı
cilt bakımı

Bakımlı Cilt Erkeklerin de Hakkı!

 Erkek Cilt Bakımı

Güzel ve bebeksi bir cilt kadınlar için ne kadar önemliyse erkekler için de en az o kadar önemli. Günlük hayatta maruz kalınan çeşitli gazlar ve tozların erkek cildinde bıraktığı olumsuz etkilerin yanısıra, iş veya diğer gereklilikler dolayısıyla günlük olarak sakal tıraşı olmak zorunda kalan erkekler ayrıca jilet ve diğer tıraş bıçaklarının yaptığı tahribat nedeniyle tahriş olan ciltleri için de cilt bakımı yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Özellikle günlük olarak tıraş olma zorunluluğuna sahip beylerin ciltleri tahriş olur ve dış etkenler kaynaklı olumsuzluklardan maalesef çok daha kolay etkilenir. Cilt bakımı yaptırmak, kadınlar için ne kadar gerekli ise bakımlı görünmek isteyen erkekler için de o kadar gerekli.

 

Erkekler cilt bakımlarını evde çeşitli maskeler ve internetten bulunabilecek yöntemlerle kendileri de yapabilmekte fakat Palermo Beuaty uygulamakta olduğumuz erkeklere özel Cilt Bakımı'nı evde uygulamak beylerin de bu know how'a sahip olması ciddi bir eğitim almaksızın ihtimal dışı olduğundan evde kendi kendine uygulamak için uygun olmayacaktır. Salonumuzda uyguladığımız erkeklere özel Cilt Bakımı, cilt yapısının; kuru, yağlı veya karma tip cilt olmasına göre farklı şekilde uygulanmaktadır. 

 

Cilt Bakımı; yaşlanma karşıtı bir cilt bakım yöntemi olup; cilt yenileme, siyah noktaların ve aknelerin temizlenmesi, ciltteki güneş lekeleri ve diğer cilt lekelerinin tedavi edilmesi ve ciltteki kırışıklıkların azaltılmasını sağlar. Vakumlama yöntemi ile çalıştığı için deri altında yer alan siyah noktaların temizlenmesi ve gözeneklerin açılarak bebeksi bir yüz görünümüne kavuşulması için en etkili cilt bakım yöntemidir. 

Cilt Bakımı, bakımlı görünmek isteyen her yaştan kişiye, cilt tipine özel olarak ağrı ve acı hissettirmeksizin uygulanır. Cildi tahriş etmez; kızarıklık, şişlik ve ödem oluşturmadığı gibi aksine erkeklerde bebeksi bir (babyface) görünüm sağlar. Çok boyutlu olarak uygulandığından uzun süre etkisi hissedilir. Erkeklerde bakımlı bir görünüm sunmasının yanısıra gözeneklerin açılarak sağlıklı bir cilde kavuşulmasını da sağlar. Mimik çizgileri ve yaşlanma sebebiyle ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Uygulama sonrasında kişi rutin hayatına dönebilir ve hiçbir şekilde bir iz, olumsuz etki bırakmaz.

Bakımlı erkeklerin vazgeçilmezi Cilt Bakımı'nı Palermo Beauty uzmanlarının tecrübeli ellerinde deneyimlemek için hemen    0552 941 40 80 numaralı telefondan bizi arayan ve randevu alın.

about-us-male.jpg