Cilt Bakımı

Cilt Bakımı ile İçinizin Güzelliği Cildinize Yansısın; Elmas Gibi Parlayın...

Atalarımız her ne kadar dost başa düşman ayağa bakar demiş olsa da; yapılan araştırmalara göre yüzü güzel ve fiziği düzgün kadınların, görece az güzel kadınlara nazaran hayatta başarı şanslarının %70 civarında daha fazla olduğu sonucu ortaya çıkıyor ve dostun da düşmanın da imrenerek bize bakması için yap(tır)abileceğimiz en akılcı yatırım cilt bakımı.

Cilt bakımı, sadece görsel olarak çevredekileri etkilemek için yapılan veya yaptırılan bir lüks değil, ayrıca sağlığımızı korumamız için de muhakkak ihmal etmememiz gereken bir zorunluluk. Cilt bakımımızı basit malzemeler, maskeler veya geleneksel yöntemlerle evimizde kendimiz de yapabileceğimiz gibi, bu işi profesyonel olarak yapan, yılların bilgi birikimine sahip cilt bakım uzmanlarını da tercih ederek herhangi bir deneme - yanılmaya ihtiyaç duymaksızın ve olumlu sonuç alacağımızdan emin olduğumuz, bize bu güveni veren merkezlerle de cilt bakımında mükkemmele en yakın sonucu alabiliriz.

 

Biz, Palermo Beauty olarak Hydrafacial Cilt Bakım Sistemi'ni kullanıyor ve alacağınız cilt bakım hizmeti neticesinde potansiyelinizin en üst seviyesine çıkacağınızı garanti ediyoruz.


 

Hydrafacial Yöntem, sadece yüzünüze bir maske uygulayıp akabinde yıkanması sureti ile cilt bakımını tamamladığını iddia eden bir yöntem değil, cildinizde bulunan siyah noktaları temizleyen, akne tedavisinde ve leke tedavisinde kullanılan, gözenekleri açarak cildinizin nefes almasını sağlayan, yaşlanmaya sebep olan kimyasal salınımları minimuma indiren yaşlanma karşıtı bir cilt bakım ve cilt yenileme yöntemidir. Hydrafacial Cilt Bakım Sistemi, hem kuru ciltler, hem yağlı ciltler hem de karma cilt tipi için uygulanabilir. Cilt tipinize uygun olarak yalnızca uygulama şekli farklılık göstermektedir. Tek seans Hydrafacial Cilt Bakımı uygulamasında dahi cildinizin, yeni doğmuş bir bebek cildi misali pamuk gibi yumuşak ve ışıl ışıl parladığını hem siz göreceksiniz hem de çevrenizdekiler tarafından muhakkak fark edilecek. Düzenli olarak uygulandığı takdirde ise, cildimizdeki gözeneklerin her daim açık olacağından yaşlanmaya sebebiyet veren enzim salınımları minimuma inecek ve her zaman ışıl ışıl parlayan bir cilde kavuşacaksınız.

Hydrafacial Cilt Bakımı ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygulama yaptırmak için hemen bizi arayın.

cilt bakımı
cilt bakımı