Erkek Cilt Bakımı

Bakımlı Cilt Erkeklerin de Hakkı!

Hydrafacial Erkek Cilt Bakımı

 

Güzel ve bebeksi bir cilt kadınlar için ne kadar önemliyse erkekler için de en az o kadar önemli. Günlük hayatta maruz kalınan çeşitli gazlar ve tozların erkek cildinde bıraktığı olumsuz etkilerin yanısıra, iş veya diğer gereklilikler dolayısıyla günlük olarak sakal tıraşı olmak zorunda kalan erkekler ayrıca jilet ve diğer tıraş bıçaklarının yaptığı tahribat nedeniyle tahriş olan ciltleri için de cilt bakımı yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Özellikle günlük olarak tıraş olma zorunluluğuna sahip beylerin ciltleri tahriş olur ve dış etkenler kaynaklı olumsuzluklardan maalesef çok daha kolay etkilenir. Cilt bakımı yaptırmak, kadınlar için ne kadar gerekli ise bakımlı görünmek isteyen erkekler için de o kadar gerekli.

 

Erkekler cilt bakımlarını evde çeşitli maskeler ve internetten bulunabilecek yöntemlerle kendileri de yapabilmekte fakat Palermo Beuaty uygulamakta olduğumuz erkeklere özel Hydrafacial Cilt Bakımı'nı evde uygulamak için gerekli teçhizatın evde bulunması yüksek maliyet gerektireceğinden ve cilt bakımının her cilde özel farklı şekilde uygulanma zorunluluğu bulunduğundan, beylerin de bu know how'a sahip olması ciddi bir eğitim almaksızın ihtimal dışı olduğundan evde kendi kendine uygulamak için uygun olmayacaktır. Salonumuzda uyguladığımız erkeklere özel Hydrafacial Cilt Bakımı, cilt yapısının; kuru, yağlı veya karma tip cilt olmasına göre farklı şekilde uygulanmaktadır. 

 

Hydrafacial Cilt Bakımı; yaşlanma karşıtı bir cilt bakım yöntemi olup; cilt yenileme, siyah noktaların ve aknelerin temizlenmesi, ciltteki güneş lekeleri ve diğer cilt lekelerinin tedavi edilmesi ve ciltteki kırışıklıkların azaltılmasını sağlar. Vakumlama yöntemi ile çalıştığı için deri altında yer alan siyah noktaların temizlenmesi ve gözeneklerin açılarak bebeksi bir yüz görünümüne kavuşulması için en etkili cilt bakım yöntemidir. 

Hydrafacial Cilt Bakımı, bakımlı görünmek isteyen her yaştan kişiye, cilt tipine özel olarak ağrı ve acı hissettirmeksizin uygulanır. Cildi tahriş etmez; kızarıklık, şişlik ve ödem oluşturmadığı gibi aksine erkeklerde bebeksi bir (babyface) görünüm sağlar. Çok boyutlu olarak uygulandığından uzun süre etkisi hissedilir. Erkeklerde bakımlı bir görünüm sunmasının yanısıra gözeneklerin açılarak sağlıklı bir cilde kavuşulmasını da sağlar. Mimik çizgileri ve yaşlanma sebebiyle ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Uygulama sonrasında kişi rutin hayatına dönebilir ve hiçbir şekilde bir iz, olumsuz etki bırakmaz.

Bakımlı erkeklerin vazgeçilmezi Hydrafacial Cilt Bakımı'nı Palermo Beauty uzmanlarının tecrübeli ellerinde deneyimlemek için hemen    0552 941 40 80 numaralı telefondan bizi arayan ve randevu alın.

about-us-male.jpg