Lazer Epilasyon

Pürüzsüz Cilt Erkeklerin de Hakkı!

Erkek Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, vücudun istenmeyen bölgelerinde çıkan kıl köklerinin lazer ışınlarıyla yakılarak zayıflatılması ve akabinde yok edilmesi suretiyle gerçekleşen işlemdir. Farklı cilt tiplerine ve farklı vücut bölgelerine göre uygulanan lazerin türü; ipl lazer, ruby lazer, alexandrite lazer veya alex lazer, diode lazer ve nd yag lazer olabilir. Burada bahsedilmekte olan bütün lazer epilasyon türleri ve lazer epilasyon yöntemlerinin birbirlerine göre eksik veya üstün tarafları olup sonuç almak için yapılması gereken; vücudun doğru bölgesine doğru lazer epilasyon yöntemini uygulamaktır. Biz Palermo Güzellik olarak, bütün müşterilerimize tek tip bir lazer epilasyon yöntemini dayatmaktan ziyade, vücut tipi, vücut bölgesi ve ten yapısına göre ihtiyaç duyulan lazer epilasyon yöntemini ihtiyaç duyulan bölgeye uyguluyoruz.

Lazer epilasyon uygulamaları ilk çıktığı vakitlerde kadınlar tarafından yoğun rağbet görmüş olsa da istenmeyen tüylerin verdiği rahatsızlık yalnızca kadınlara özgü değil ve erkekler de istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda ciddi manada istekli olmaktadır. Erkek lazer epilasyon beyler tarafından daha çok, sırt bölgesi, karın bölgesi, erkek özel bölge lazer epilasyon, bacak bölgesi, kol bölgesi, yüz bölgesi için olmakta özetle erkekler için de tüm vücuda lazer epilasyon uygulanmaktadır. Palermo Güzellik olarak lazer epilasyon uygulamasını sağlığın ve güzelliğin bir parçası olarak düşündüğümüz için talep eden erkek müşterilerimizin arzuladığı tüm bölgelere lazer epilasyon uygulaması gerçekleştiriyor; erkek sırt lazer epilasyon, erkek kol lazer epilasyon, erkek bacak lazer epilasyon, erkek özel bölge lazer epilasyon ve özetle erkek tüm vücut lazer epilasyon konusunda beylere hizmet veriyoruz. 

Lazer epilasyon hizmeti alan erkekler; aldıkları hizmet sonrası istenmeyen tüylerinden kurtularak görsel olarak daha çekici bir görüntüye kavuşurken aynı zamanda kılların vermiş olduğu kötü koku, terleme ve çeşitli cilt rahatsızlıklarından da kurtulmaktadır. Nişantaşı'nda bulunan merkezimizden en etkili erkek lazer epilasyon çözümlerine en uygun fiyatla ulaşmak ve faydalanabilmek için 0552 941 40 80 numaralı telefondan hemen bizi arayın ve erkek lazer epilasyon konusunda tecrübeli uzmanlarımızın sağlayacağı etkin hizmetten faydalanın.

download.png