Kalıcı Makyaj Eğitimi

Kalıcı Makyaj

Dışarı çıkmadan önce yapılacak hafif bir makyajın dahi kadınların simasını değiştirdiği muhakkak iken, eline bir ruj veya kalem almaksızın da sabah yataktan kalktığı haliyle çekici olmak isteyen kadınların en fazla tercih ettikleri uygulama günümüzde kalıcı makyajdır. Kalıcı makyaj; dudak renklendirme,  microblading ve kalıcı eyeliner uygulamalarını içermektedir. Kalıcı makyaj hizmetinde, hizmet alınacak güzellik salonu ilgili en önemli hususlar; uygulamayı gerçekleştirecek personelin bu alanda almış olduğu eğitim, personelin tecrübesi, uygulama esnasında kullanılan malzemelerin kalitesi ve uygulamayı gerçekleştirecek personelin hayal gücüdür.

Kalıcı Makyaj Nişantaşı
Kalıcı Makyaj Nişantaşı

Palermo Güzellik olarak uygulamayı gerçekleştiren tüm personelimizin bu alanda yurtiçi ve yurtdışında eğitim almış olması, hizmet sundukları alanda dünyadaki teknoloji ve trendleri takip ediyor olması, hijyenik ortamda çalışma bilincinin en yüksek seviyede olması, dermatoloji uzmanlarından onay almış, dünya genelinde kabul gören A++ düzeyde malzemeleri kullanması ve gerçekleştirdiği uygulamayı kendisine yapılsa ne hissederdi yaklaşımıyla empati kurarak yapması asla vazgeçmeyeceğimiz ve taviz vermeyeceğimiz taahhüt ve politikalarımızdır.

Dudak renklendirme; özellikle ince ve solgun dudaklı kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ve uygulama neticesinde dolgun, hatları belli fakat doğal görünümlü, çekici ve etkileyici dudaklara sahip olmasını sağlayan bir uygulamadır. Uygulamayı isteyen kişinin talebine göre farklı renklerde alternatifler gerçekleştirilebilir. Dudak renklendirme işleminden sonra ruj kullanmakta herhangi bir sakınca yoktur ve uygulama esnasında bölgesel anestezi kremi kullanılması sebebiyle acı hissiyatı çok düşük olmaktadır.

Mikroblading - kıl tekniği kaş uygulaması; seyrek kaşlı hanımların daha gür ve kalın kaşlara sahip olmasını sağlamak için doğal görüntü sunması sebebiyle en fazla tercih edilen, kaş jeli, kaş farı, kaş kalemini unutmak gibi bir lüks sunan 3D kaş tekniği olarak da adlandırılan, Özellikle İran 'lı kadınların çekici kaşlara sahip olmasının sırrı ve kalıcı bir uygulamadır. 

Kalıcı eyeliner uygulaması; her sabah makyajla uyanmak isteyen fakat gözlerin üzerinde makyaj ağırlığını ve kalıntılarını görmek istemeyen, duştan, yataktan ve spordan makyajla girip makyajla dönmek isteyen fakat bunun için her seferinde uğraş vermek istemeyen, eyeliner çekme konusunda çok başarılı olmayan veya bu işe her seferinde uzunca bir süre ve emek sarf etmek istemeyen kadınların tercih ettiği, kalıcı bir uygulamadır.

Palermo Beauty

Verdiği tüm hizmetleri en mükemmel sunma gayreti içerisinde olan Palermo Güzellik olarak, kalıcı makyaj uygulamaları; dudak renklendirme uygulaması, mikroblading ve kalıcı eyeliner uygulaması için siz değerli misafirlerimizi salonumuzda misafir etmekten mutluluk duyarız. Bilgi ve randevu almak için lütfen  0552 941 40 80 numaralı telefonu arayarak veya whatsApp kanalıyla ulaşın.