Protez Tırnak Eğitimi

kadinlarin-vazgecilmezi-protez-tirnak--7

Palermo Güzellik olarak, güzellik sektöründe çalışmak isteyen herkesi işgücüne kazandırmak ve ömür boyu yapacakları mesleğin tüm inceliklerini öğretmek namına protez tırnak eğitimini büyük bir özveriyle veriyoruz. Güzelleşmek isteyen kadınlara sunduğumuz protez tırnak uygulaması, ipek kirpik uygulaması, kirpik lifting, kalıcı makyaj, cilt bakımı gibi hizmetlerde sağladığımız memnuniyet kadar iddialı olduğumuz bir diğer hizmetimiz de protez tırnak eğitimi. Protez tırnak uygulama personeli olmak ve / veya kendi güzellik salonunu açmak isteyen herkese protez tırnak eğitimi vererek hem uygulamayı öğretiyor hem de salon yöneticilerimize uygulamayı gerçekleştiren personeli doğru şekilde yönlendirerek hizmet sunmasını sağlayıp mutlak memnuniyete ulaşma noktasında paydaş oluyoruz.

Verdiğimiz protez tırnak eğitiminin içerisinde makineli manikür, tırnak hazırlama, jel tırnak, tırnak uzatma yöntemleri, tırnak şekillendirme, kalıcı oje, tırnak süsleme, dolgu ve bakım, protez tırnak çıkartma gibi hizmetlerin teorisinin yanısıra tüm teorik bilgilerin uygulaması da bulunmaktadır. Protez tırnak eğitimi veren eğitmenlerimiz alanında tecrübeli, bu alanda yurtiçi ve yurtdışı eğitimleri almış, dünyada sektör trendlerini anlık olarak takip eden, yapmış oldukları uygulamalarda mutlak memnuniyet sunan, sabırlı, güleryüzlü ve mesleği icra edecek kişiye her ihtiyaç duyduğunda tecrübeleri ile yol gösterecek kadar uzman, profesyonel ve iyi niyetlidir.

Eğitim kişiye özel birebir olarak düzenlenecek olup eğitimden beklenen temel fayda; güzellik sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli personelin yetiştirilmesini sağlamak ve protez tırnak eğitimini Palermo Güzellik aracılığı ile alan çalışanların güzellik sektöründe fark yaratacak hizmetler sunarak Palermo Güzellik'in de protez tırnak eğitimi de vererek sürdürülebilir büyüme sağlamasıdır. Vermiş olduğumuz protez tırnak eğitimi sertifikalıdır ve eğitim alan potansiyel sektör profesyonelleri; hijyen, müşteri ilişkileri yönetimi, salon açma ve işletme, tırnak ve tırnağın yapısı, tırnak şekillendirme, tırnak hastalıkları, protez tırnak malzemeleri, akrilik sistem, jel sistem, tırnak tip ve şablon çalışmaları, periyodik bakım çalışmaları, protez tırnak uygulamaları, protez sökme işlemleri, mavala manikür uygulamaları, parafin bakımları, el - ayak masajı, nail art (süsleme sanatı) ve kalıcı oje uygulama konusunda alınabilecek tüm teorik eğitimi alacak ve pratiğe dökme noktasında da yeterli seviyeye gelene kadar uygulama imkanı sunulacaktır.

Nişantaşı'nda protez tırnak uygulaması, ipek kirpik uygulaması, kalıcı makyaj ve cilt bakımı denildiği zaman akla ilk gelen merkezlerden olan Palermo Güzellik aracılığı ile protez tırnak eğitimi almak istiyorsanız dilediğiniz zaman   0552 941 40 80 numaralı telefonu arayarak veya whatsapp aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Sektörde aranan protez tırnak uzmanı olmak için hemen bize ulaşın.